Etat monter - serwisant - wdrożeniowiec systemów lokalizacji satelitarnej GPS na terenie północnej Polsk

Firma: Zakład Techniki Elektronicznej INSTALL miejsce pracy: Kołobrzeg

Opis Stanowiska: montaż, serwis, wdrożenia systemów lokalizacji satelitarnej GPS w samochodach firmowych na terenie północnej Polski Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, - dobra znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki i elektroniki, - obsługa komputera, - umiejętność pracy w zespole, - odpowiedzialność, obowiązkowość, lojalność, kreatywność, - dyspozycyjność oraz zaangażowanie w realizację zadań, - prawo jazdy kat. B, - doświadczenie w instalacjach podobnych systemów lub znajomość elektryki samochodowej będzie dodatkowym atutem Oferujemy: - interesującą i samodzielną pracę, - możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń, - kompleksowe szkolenia z oferowanych produktów, - motywacyjny system wynagrodzeń oraz zatrudnienie na pełny etat, - samochód, laptop, telefon CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres email: biuro@install.pl W tytule maila proszę wpisać: praca GBOX. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.".

Pozostałe oferty pracy w firmie Zakład Techniki Elektronicznej INSTALL

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-01-2011
Wyświetleń: 2125