kandydatów

Etat Doradca Klienta Euro Bank SA

Firma: Euro Bank SA miejsce pracy: Kołobrzeg

Zakres obowiązków: sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku realizacja indywidualnych planów sprzedaży prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego Wymagania: wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat) roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) wysokie zdolności komunikacyjne nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem Oferujemy: pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży prywatną, bezpłatną opiekę medyczną profesjonalne, bezpłatne szkolenia Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać korzystając z formularza aplikacyjnego dostępnego pod adresem: https://eurobank.humanwayapp.com/o/RRHUAW

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-02-2013
Wyświetleń: 1299