kandydatów

Etat Programista aplikacji

Firma: Integra Software miejsce pracy: Kołobrzeg

Zakres obowiązków: - tworzenie oprogramowania w technologii Microsoft .NET (C#, ASP .NET, WebServices) - tworzenie środowiska testowego dla realizowanych aplikacji (prace programistyczne) - przygotowywanie wersji instalacyjnych programu - konsultacje dotyczące realizacji zadań programistycznych - udział w opracowywaniu projektów dotyczących nowych rozwiązań - obsługa portalu dot. rozwoju oprogramowania - udział w spotkaniach dotyczących realizacji projektów Wymagania: - doświadczenie w programowaniu aplikacji w środowisku Microsoft Visual Studio ewentualnie Builder lub Delphi - praktyczna znajomość relacyjnych baz danych - znajomość języka SQL - umiejętność pracy w zespole, kreatywność - znajomość specyfiki projektowania systemów informatycznych - znajomość języka angielskiego Mile widziane: - doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Microsoft .NET (C++,C#, VB, Web Service, ASP) - doświadczenie w pracy z oprogramowaniem IntallShield - nowe wersje 10/11, (tworzenie zaawansowanych wersji instalacyjnych) - doświadczenie w korzystaniu z CVS (system kontroli wersji) - doświadczenie dot. środowiska testowego z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań np. Test Complite - znajomość branż technicznych (grzewczej, motoryzacyjnej, agd, rtv, etc) - doświadczenie w projektowaniu i administrowaniu baz danych MS SQL - znajomość programów księgowych i zagadnień związanych ze sprzedażą i gospodarką magazynową - doświadczenie w tworzeniu oprogramowania współpracującego z urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów, etc.) - chęć doskonalenia umiejętności i odniesienia sukcesu - znajomość języka niemieckiego Zalety pracy w naszej firmie: - stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem - udział w ciekawych projektach IT dla koncernów (Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin) - komfortowe warunki pracy w nowoczesnejfirmie (markowysprzętkomputerowy,klimatyzacja,itp.) - warsztaty i szkolenia umożliwiające dostęp do najnowszych technologii informatycznych - możliwość zdobycia nowych doświadczeń przy realizacji ciekawych projektów - możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenia w konferencjach branżowych IT - dodatkowe świadczenia (premie świąteczne, spotkania integracyjne, karnety do kina) Uwaga! Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na: www.integra.com.pl/praca (zajmuje ok. 30 minut). Podczas rekrutacji będą brane pod uwagę tylko kompletnie wypełnione formularze.

Pozostałe oferty pracy w firmie Integra Software
Etat Specjalista / -ka ds marketingu w firmie: Integra Software miejsce pracy: Kołobrzeg 12-04-2016
Etat Specjalista /-ka ds. administracji w firmie: Integra Software miejsce pracy: Kołobrzeg 12-04-2016
Etat Specjalista ds marketingu w firmie: Integra Software miejsce pracy: Kołobrzeg 22-03-2016
Etat Asystentka ds. administracyjno-biurowych w firmie: Integra Software miejsce pracy: Kołobrzeg 14-10-2015

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-09-2015
Wyświetleń: 1004