Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Manager Oddziału Bankowego (Euro Bank S.A. Koszalin)

Firma: Euro Bank S.A. miejsce pracy: Kołobrzeg

zakres obowiązków: •odpowiedzialność za wynik sprzedażowy oddziału •administracja i organizacja pracy oddziału bankowego •zarządzanie podległym zespołem (rekrutacja, szkolenia, coaching, wyznaczanie i monitorowanie realizacji zadań) •prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów na lokalnym rynku •sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku wymagania: •wykształcenie wyższe magisterskie •min. roczne doświadczenie na stanowisku managerskim w strukturach sprzedaży usług bankowych, telekomunikacyjnych, ubezpieczeniowych lub pokrewnych •orientacja na osiąganie wysokich wyników sprzedaży •bardzo dobra organizacji pracy własnej i podległego zespołu – planowanie, wyznaczanie celów i konsekwentna kontrola ich realizacji •mile widziane udokumentowane sukcesy w realizacji założeń sprzedaży •wysokie zdolności komunikacyjne •nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami oferujemy: •pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym •stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym •profesjonalne, bezpłatne szkolenia •przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży •prywatną, bezpłatną opiekę medyczną APLIKUJ TERAZ! https://eurobank.humanwayapp.com/o/DCRW8V/a/new

Pozostałe oferty pracy w firmie Euro Bank S.A.
w firmie: , Wybierz

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-09-2012
Wyświetleń: 1214