kandydatów

Etat Młodszy wychowawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie miejsce pracy: Białogard

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Młodszy wychowawca
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0318
OBOWIĄZKI:
1.zapewnienie bezpośredniej opieki i bezpieczeństwa wychowankom2.opracowywanie we współpracy z asystentem rodziny prowadzącym pracę z rodziną dziecka i specjalistami zatrudnionymi w centrum indywidualnego planu pomocy dziecku oraz odpowiadanie za jego realizację3.prowadzenie indywidualnej pracy z dzieckiem oraz organizacja zajęć grupowych na terenie Placówki i poza nią4.przygotowywanie wychowanka do samodzielnego życia5.stała współpraca z rodziną biologiczną dziecka6.współpraca ze szkołami, do których uczęszczają wychowankowie i odpowiadanie za realizowanie przez nich obowiązku szkolnego7.przestrzeganie praw dziecka8.rzetelne prowadzenie dokumentacji–sporządzanie informacji i opinii o powierzonych wychowankach9.współpraca z instytucjami działającymi na rzecz dziecka i rodziny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: opiekowanie się dziećmi
Uprawnienia: komunikatywność, uczciwość, obowiązkowość, zaangażowanie

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie placówki opiekuńczo-wychowawczej[Umiejętność 1] : atutem będzie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie