Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy Vanseller

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Kołobrzeg

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Jesteś komunikatywny, dyspozycyjny, masz dużo energii posiadasz prawo jazdy? Dodatkowo chcesz zarobić w okresie wakacyjnym, bądź zdobyć doświadczenie jako przedstawiciel handlowy - Aplikuj!

Przedstawiciel Handlowy Vanseller
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Nr ref.: PH/KOL/0521
Obowiązki:

Załadunek Słupsk, praca w terenie, trasa: Kołobrzeg -> Mrzeżyno -> Grzybowo ->Ustronie Morskie -> Sarbinowo.

  • sprzedaż produktów tytoniowych na podległym terenie,
  • sprawdzanie stanu produktów w sklepach,
  • dbanie o wizerunek firmy.
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • nastawienie na realizację celów, wytrwałość oraz dobra organizacja czasu,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Oferujemy:
  • pracę od 17.06 do 30.08.2021 r.,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • samochód służbowy i telefon komórkowy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.