kandydatów

Etat Asystent - Asystentka / Specjalista Działu Importu

Firma: Dajar Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Firma „DAJAR” Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Asystent - Asystentka / Specjalista Działu Importu

Miejsce pracy: Koszalin

Miejsce pracy: Dajar Sp. z o.o. - w Koszalinie

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
  • organizacja i kontrola dokumentacji handlowej
  • wsparcie działu importu w realizacji codziennych zadań
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości j. angielskiego
  • umiejętności obsługi pakietu Office
  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • predyspozycji do określania priorytetów i organizacji pracy
  • umiejętności pracy z dużą ilością danych
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatki ubezpieczenia prywatnego Allianz
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego