Etat Kucharz na obozie harcerskim pod namiotami (zamknięty zakład zbiorowego żywienia)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu miejsce pracy: Ostrowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Kucharz na obozie harcerskim pod namiotami (zamknięty zakład zbiorowego żywienia)
Miejsce pracy: Ostrowiec
Numer: StPr/21/0307
OBOWIĄZKI:
przygotowanie wraz z zastępem kuchennym 3 posiłków dziennie dla uczestników obozu (120 osób), tworzenie we współpracy z zaopatrzeniowcem jadłospisu zgodnego z potrzebami dzieci i młodzieży, tworzenie list zakupów, nadzór nad porządkiem i higieną na terenie kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia średnie zawodoweDoświadczenie zawodowe chętnie widziane min. rok pracy na stanowisku kucharzaUprawnienia możliwość pracy z żywnością Umiejętności : samodzielność w pracy, umiejętność przygotowywania posiłków obiadowych, śniadań, kolacji dla dzieci i młodzieży szkolnej, łatwe nawiązywanie kontaktu z młodzieżą, umiejętność współpracyZnajomość języków obcych (poziom) nie wymagana

Miejsce pracy:

Ostrowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu