Etat Osoba do obsługi baru w reducie morast w porcie jachtowym w kołobrzegu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu miejsce pracy: Kołobrzeg

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Osoba do obsługi baru w reducie morast w porcie jachtowym w kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0825
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i podawanie napojów, doradzanie gościom w wyborze potraw i informowanie o sposobie ich przygotowania, sprzedaż słodyczy i przekąsek, obsługa kasy i terminala, współpraca z pozostałymi pracownikami, utrzymanie czystości na terenie obiektu. Miejsce wykonywania pracy: Port Kołobrzeg w godzinach: 15:00-24:00. Praca w weekendy i święta. Wykonywanie pracy uzależnione jest od warunków atmosferycznych. Wysokość wynagrodzenia 3100 zł brutto, umowa zlecenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie barmana, podstawowa znajomość języków obcych.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu