kandydatów

Etat Kasjer- sprzedawca

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Sieradz miejsce pracy: Mielno

Młodzieżowe Biuro Pracy Sieradz
Kasjer- sprzedawca
Miejsce pracy: Mielno
Numer: 12/6/2021
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów na kasie oraz sali sprzedaży, wykładanie towaru na półki, prace porządkowe na sali sprzedaży oraz magazynie, inne prace zlecone przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagana książeczka sanepid.Istnieje możliwość zakwaterowania

Miejsce pracy:

Mielno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Sieradz