kandydatów

Etat Chief mechanik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Chief mechanik
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0682
OBOWIĄZKI:
1. Eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i wykonywania prac kontrolno-pomiarowych urządzeń, maszyn, pieców odlewniczych, instalacji i sieci energetycznych;2. Usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz instalacji i sieci energetycznych; 3. Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu utrzymania ciągłości pracy; 4. Wykonywanie przeglądów okresowych;5. Nadzór nad dokumentacją techniczną i prowadzenie dokumentacji z napraw, konserwacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: min. 5 lat doświadczenia zawodowego, umiejętność montażu i obsługi maszyn i urządzeń, uprawnienia dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV ogólnotechnicznych; umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej (schematów połączeń), podstawowa wiedza na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn, urządzeń, układów napędowych, pieców odlewniczych, znajomość zagadnień

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-06-2021
Wyświetleń: 203