Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Sprzątaczka pomieszczeń biurowych referatu gospodarki nieruchomościami sekcji infrastruktury wydział

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Sprzątaczka pomieszczeń biurowych referatu gospodarki nieruchomościami sekcji infrastruktury wydziału techniki i zaopatrzenia cossg
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/1398
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie w odpowiednim stanie sanitarno higienicznym obiektów Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie,- utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych w tym odkurzanie pomieszczeń,- ścieranie kurzu,- wynoszenie śmieci, mycie okien, sprzątanie toalet, sprzątanie pokoi internatowych i gościnnych oraz wymiana pościeli i ręczników,- doraźne mycie powierzchni o wysokości do 3 m.,- dezynfekowanie powierzchni dotykowych w tym poręczy, klamek, włączników światła oraz pokoi i pomieszczeń przynależnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

posiadanie pracowniczej książeczki zdrowia do celów sanitarno epidemiologicznych, umiejętność wykonywania czynności związanych z utrzymaniem porządku w pomieszczeniach biurowych, sanitariatach, ciągach komunikacyjnych, pokojach hotelowych, salach wykładowych oraz obiektach sportowych, umiejętność mycia okien, obsługi sprzętu przeznaczonego do utrzymania czystości itp., mile widziani emeryci, szczegółowe informacje dot. oferty znajdują się pod adresem: www.cos.strazgraniczna.pl

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800,35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie