kandydatów

Etat Wychowawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Sianów

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Wychowawca
Miejsce pracy: Sianów
Numer: StPr/21/1420
OBOWIĄZKI:
1. prowadzenie zajęć grupowych z uwzględnieniem opinii innych instytucji i własnych obserwacji,2. pomoc dziecku w kompensowaniu braków z zakresu wiedzy szkolnej i poszerzanie jego wiedzy o świecie,3. określenie kierunku i programu działań, śledzenie efektów pracy i weryfikacji prognozy,4. praca z rodzicami wychowanków,5. prowadzenie dokumentacji określonej w Regulaminie Placówki,6. konsultowanie wyników obserwacji, badań z zespołem, uczestnictwo w spotkaniach zespołu ds. okresowej oceny sytuacji wychowanka oraz uczestnictwo w comiesięcznych organizacyjnych spotkaniach zespołu,7.współpraca ze szkołami i innymi instytucjami w zakresie działalności Placówki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: praca z dziećmi
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

Wychowawcą może być osoba spełniająca kryteria określone dla wychowawcy w Ustawie z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się na stronie BIP MGOPS w Sianowie, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Sianów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie