Etat Robotnik gospodarczy referatu gospodarki nieruchomościami sekcji infrastruktury wydziału techniki i

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Robotnik gospodarczy referatu gospodarki nieruchomościami sekcji infrastruktury wydziału techniki i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/1432
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku i czystości w obiektach COSSG oraz w jego otoczeniu,-dbanie o tereny zielone, trawniki, ciągi komunikacyjne, m. in. grabienie liści, -utrzymywanie porządku na chodnikach, a w okresie zimowym odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych a także posypywanie ich solą i piaskiem,-utrzymanie odpowiedniego stanu higieniczno sanitarnego korytarzy, klatek schodowych, piwnic i strychów,-odkurzanie i maszynowe zmywanie posadzki w pomieszczeniach strzelnicy krytej w budynku nr 30,-transport ręczny indywidualny i zespołowy np. sprzętu kwaterunkowego czy materiałów budowlanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy: wykształcenie co najmniej zawodowe. Pożądane umiejętności związane ze stanowiskiem pracy: wysoka kultura osobista, dobry stan zdrowia, samodzielność, umiejętność wykonywania prac ogrodniczych, pielęgnacyjnych zieleń, umiejętność konserwacji sprzętu kwaterunkowego, gospodarczego, narzędzi, wykonywanie podstawowych prac o charakterze porządkowym, gospodarczym, usuwanie usterek powstałych w trakcie użytkowania obiektów, umiejętności pracy pod presją czasu, terminowość i sumienność, chęć podwyższenia swoich kwalifikacji i praktycznych umiejętności zawodowych z zakresu prac ogólnobudowlanych, umiejętność współpracy w zespole. Mile widziane: uprawnienia pilarza, prawo jazdy kat. B. Mile widziani emeryci, szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.cos.strazgraniczna.pl

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800,35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie