kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie miejsce pracy: Białogard

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0400
OBOWIĄZKI:
osoba wykonująca czynności pomocnicze na hali polegające na zabezpieczeniu małych otworów przed odlewem lub szlifowanie odlewów, lub etykietowanie, pakowanie detali do kartonów lub inne czynności pomocnicze na hali produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

[Inne] : koncentracja, dostrzeganie szczegółów, dbanie o jakość, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie