Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Kierownik d.s. zieleni miejskiej i oczyszczania miasta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie miejsce pracy: Karlino

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Kierownik d.s. zieleni miejskiej i oczyszczania miasta
Miejsce pracy: Karlino
Numer: StPr/21/0404
OBOWIĄZKI:
1) realizacja zadań wynikających z obowiązków Kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej, a w szczególności:reprezentowanie Zakładu na zewnątrz w zakresie zieleni miejskiej i oczyszczania miasta;odpowiedzialność za prawidłową działalność Zakładu w zakresie zieleni miejskiej i oczyszczania miasta; przestrzeganie zasad gospodarności oraz troska o powierzone mienie;sprawne organizowanie prac umożliwiających wykonywanie zadań; nadzór nad poprawnym i rzetelnym wykonywaniem obowiązków służbowych przez podległych pracowników Zakładu;utrzymanie czystości i porządku ulic oraz terenów należących do Gminy oraz położonych na obszarze miasta Karlina;utrzymanie zieleni miejskiej i zzapewnienie przestrzegania przepisów bhp i ppoż.bieżąca analiza stanu posiadanego sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Inne] : 1.znajomość przepisów prawa w materii objętej zakresem merytorycznym stanowiska pracy;2.prawo jazdy kat. B;3.znajomość dokumentów określających strukturę jednostki;4.biegła obsługa komputera (pakiet Microsoft Office) i innych urządzeń biurowych;5.umiejętność odnajdywania informacji pomocniczych przy realizowaniu powierzonych zadań;6.systematyczność, komunikatywność, rzetelność, dokładno

Miejsce pracy:

Karlino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie