kandydatów

Etat Główny księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Główny księgowy
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/1532
OBOWIĄZKI:
a) Samodzielne prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisamib) Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymic) Kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowymd) Opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych dotyczących prowadzenia rachunkowości, zakładowego planu kont, polityki rachunkowości, obiegu i kontroli dokumentów finansowyche) Opracowywanie planów dochodów i wydatków budżetowych jednostki, przygotowanie projektu planu finansowego szkołyf) Kompletowanie dokumentów finansowo – księgowych, dekretowanie i sprawdzanie ich pod względem formalno – rachunkowymg) Prowadzenie ewidencji finansowo – księgowejh) Sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) oraz innych wymaganych przez jednost.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
Uprawnienia: obsługa systemu Płatnik

Wymagania inne:

znajomość przepisów oświatowych, znajomość zagadnień rachunkowości budżetowej, ukończył ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3 – letnią praktykę w księgowości, ukończył średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6- letnią praktykę w księgowości, posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub świadectwo kwalifikacyjne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów, jest wpisany do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, szczegółowe informacje na temat naboru znajdują się na stronie www.plastyk.koszalin.pl

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie