Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Młodszy kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie miejsce pracy: Ustronie Morskie

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Młodszy kucharz
Miejsce pracy: Ustronie Morskie
Numer: StPr/21/1807
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie śniadań dla wczasowiczów pensjonatu w Ustroniu Morskim /k.Kołobrzegu/ oraz dań kuchni polskiej dla klientów restauracji, pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie. Praca do końca września następnie możliwość pracy w Częstochowie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku lub kierunkowe wykształcenie

Miejsce pracy:

Ustronie Morskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 195,13 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie