kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu miejsce pracy: Kołobrzeg

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Magazynier
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/1020
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji. Wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych. Rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą. Prawidłowe oznakowanie składowanych towarów. Przestrzeganie terminów ważnośći i trwałości towarów oraz terminu zwrotów opakowań, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż. Prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych. Czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych. Wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów. Uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/ nadwyżek ilościowych. Konieczność odczytywania kodów liczbowych i nazw zapisanych małym drukiem. Konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych. Współpraca z klientami i dostawcami, ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone towary i środki. Praca w Kołobrzegu w godz. 6-14, 12-20 również w soboty i niedziele.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

Obligatoryjna umiejętność obsługi pakietu Office oraz programów do fakturowania, znajomość zagadnień gospodarki magazynowej, umiejętność tworzenia dokumentacji i ewidencji towarów, umiejętność sporządzania WZ (wydanie zewnętrzne), sprawność fizyczna, dobry wzrok, zdolności matematyczne. Niekaralność.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu