kandydatów

Etat Wychowawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Mielno

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Wychowawca
Miejsce pracy: Mielno
Numer: StPr/21/1934
OBOWIĄZKI:
1) zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży w ramach placówki wsparcia dziennego;2) opracowanie, przy udziale dziecka indywidualnego planu pracy i weryfikowanie go nie rzadziej niż co pół roku, prowadzenie dziennika zajęć oraz innych dokumentów związanych z pracą z dzieckiem, rodzicami i rodziną dziecka; 3) współpraca z rodzicami i rodzinami podopiecznych, ze szkołą, do której uczęszcza dziecko, z podmiotami leczniczymi, w razie wystąpienia potrzeby, innymi podmiotami w zakresie wsparcia dziecka i rodziny;4) uczestnictwo w zespole do spraw okresowej oceny sytuacji dziecka;5) sporządzanie planów pracy oraz sprawozdań, udział w szkoleniach wewnętrznych;6) współorganizowanie imprez okolicznościowych dla uczestników (np. festyny, wycieczki).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: opiekowanie się dziećmi
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Uprawnienia: rozwój kreatywności dziecka

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe kierunkowe zgodne z ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej

Miejsce pracy:

Mielno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie