Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Majster Budowy

Firma: KERD Sp. z o.o. miejsce pracy: Kołobrzeg

Ogłoszenie numer: 5439353, z dnia 2021-08-23

KERD Sp. z o.o.

KERD Sp. z o.o. przedsiębiorstwo z branży budowlanej poszukuje PILNIE pracownika na stanowisko:

Majster Budowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Kołobrzeg

 

Opis stanowiska

  • organizacja budowy
  • nadzorowanie pracowników
  • kontakt z inwestorem

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie budowlane
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Pozostałe oferty pracy w firmie KERD Sp. z o.o.
Etat Kierownik Budowy w firmie: KERD Sp. z o.o. miejsce pracy: Kołobrzeg 23-08-2021

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2021
Wyświetleń: 223