kandydatów

Etat Pokojowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Sarbinowo

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pokojowa
Miejsce pracy: Sarbinowo
Numer: StPr/21/1613
OBOWIĄZKI:

sprzątanie pokojów hotelowych pod nieobecność gości oraz przygotowywanie pomieszczeń do przyjęcia nowych gości, sprzątanie i dezynfekowanie łazienek i toalet, zbieranie śmieci i opróżnianie pojemników na odpadki w pokojach hotelowych, dbanie o prawidłowe funkcjonowanie wyposażenia i urządzeń zainstalowanych w pokoju hotelowym, informowanie przełożonych o brakach i usterkach w pokojach, zgłaszanie i odnoszenie do recepcji rzeczy pozostawionych przez gości hotelowych, przekazywanie do pralni i odbieranie z pralni pościeli hotelowej, ręczników, firan, zasłon itp., utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach ogólnodostępnych i w podręcznych magazynach, realizowanie życzeń gości hotelowych będących w zakresie obowiązków pokojowej ( również obcojęzycznych)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego jako pokojowa, umiejętność dokładnego sprzątania oraz doboru odpowiedniego środka chemicznego do czyszczenia powierzchni, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie A1

Miejsce pracy:

Sarbinowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie