kandydatów

Etat Specjalista ds. it

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Mścice

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Specjalista ds. it
Miejsce pracy: Mścice
Numer: StPr/21/2007
OBOWIĄZKI:
Firma Outsourcingowa - świadcząca usługi opieki informatycznej dla firmy W Koszalinie i okolicach. Celem firmy jest dbanie o infrastrukturę firmy: serwery, backup, sieć komputerowa, firewall, komputery, oprogramowanie, telefony, monitoring. Wszystko po to, aby obsługiwana Firma zajmowała się swoją działalnością i miała do tego odpowiednie narzędzia, a wszystko co związane z IT było po stronie firmy outsourcingowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność budowy i obsługi sieci komputerowych, umiejętność administrowania systemami Windows i oprogramowaniem branżowym, znajomość budowy sieci komputerowej, budowy komputerów, systemu operacyjny Windows 10 i pakiet Office 365 (one drive, teams, sharepoint), umiejętności manualne - budowa sieci komputerowych, monitoringu IP, prawo jazdy kat. B, mile widziane zarządzanie sieciami Unifi, znajomość Sage symfonia, Windows server (AD, DHCP, DNS), znajomość systemów hotelowych lub gastronomicznych, praca z drukarkami fiskalnymi

Miejsce pracy:

Mścice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie