kandydatów

Etat Księgowy / a

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Księgowy / a
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2058
OBOWIĄZKI:
1.Realizacja zadań dotyczących kalkulacji i analizy kosztów w jednostce, w szczególności określonych w rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 października 2020r. w sprawie zleceń dotyczących standardu rachunku kosztów u świadczeniodawców, w tym:a) kontrola prawidłowego rozliczania kosztów w rozbiciu na poszczególne ośrodki kosztów,b) ustalanie wyniku finansowego dla poszczególnych procedur medycznych,c) planowanie budżetów komórek organizacyjnych.2. Tworzenie baz danych statystycznych oraz sporządzanie analiz i raportów z działalności ekonomiczno-finansowej.3. Współpraca w zakresie planowania działalności ekonomiczno-finansowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne ze znajomością ekonomii, bardzo dobra znajomość programów obsługi biurowej: arkusze kalkulacyjne, bazy danych, grafika itp., zdolność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie