Etat Wychowawca w placówce wsparcia dziennego na terenie gminy biesiekierz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Biesiekierz

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Wychowawca w placówce wsparcia dziennego na terenie gminy biesiekierz
Miejsce pracy: Biesiekierz
Numer: StPr/21/2243
OBOWIĄZKI:
1) prowadzenie zajęć z grupą, 2) sprawowanie opieki nad procesem wychowania dzieci w Placówce, 3) ponoszenie odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci w pomieszczeniach, podczas zabaw ruchowych na zewnątrz budynku oraz podczas innych imprez na zewnątrz, 4) prowadzenie dokumentacji dziecka, 5) współpraca ze specjalistami, 6) prowadzenie dziennika zajęć, 7) organizowanie zajęć tematycznych, warsztatowych, edukacyjnych, 8) współpraca ze szkołą - wychowawcami, pedagogiem szkolnym, psychologiem, kuratorem, pracownikiem socjalnym, rodzicami lub opiekunami dziecka, 9) czuwanie nad realizowanym przez dzieci obowiązków szkolnych, 10) informowanie rodziców i opiekunów dziecka o jego postępach i trudnościach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: myślenie kreatywne
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: organizowanie własnej pracy

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą lub na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej lub co najmniej wykształcenie średnie i udokumentuje co najmniej 3 letni staż pracy z dziećmi lub rodziną, nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej ograniczona ani zawieszona, wypełnia obowiązek alimentacyjny, nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwa lub umyślne przestępstwa skarbowe, wymagania dodatkowe: osoba powinna posiadać wiedzę na temat zasad funkcjonowania placówek opiek. - wych. oraz posiadać umijętność komunikowania się w pracy i w zespole, znajomość przepisów: ustawy z dnia 9.06.2011 r. o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, Rozporządzenie MPiPS z dnia 22.12.2011 r .w sprawie instytucjonalnej pieczy zastępczej, cierpliwość, odpowiedzialność, zdolność do pracy w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, stabilność emocjonalna , mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Biesiekierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie