kandydatów

Etat Listonosz pieszy lub samochodowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Listonosz pieszy lub samochodowy
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2310
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie korespondencji i przekazów pocztowych, realizacja planówsprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem tabletu, opracowywanieodpowiedniej dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa klienta
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

zgoda na wykorzystanie własnego samochodu do celów służbowych (umowa na kilometrówkę), brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania, sumienność, odpowiedzialność, chęć do nauki, umiejętność obsługi tabletu, gotowość do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych,

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 890 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie