Etat Technik - kierowca referatu gospodarki transportowej sekcji technicznej wtiz cossg

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Technik - kierowca referatu gospodarki transportowej sekcji technicznej wtiz cossg
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2362
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie samochodów osobowych i ciężarowych zgodnie z przepisami prawa ruchu drogowego i posiadanymi uprawnieniami, w komunikacji krajowej i zagranicznej;- przewóz osób i towarów, udział w załadunkach i rozładunkach;- dbanie o bezpieczeństwo własne, pasażerów i innych użytkowników drogi;- dbanie o dobry stan techniczny pojazdu, utrzymywanie pojazdu i jego wyposażenia w sprawności technicznej i stałej gotowości do wyjazdu, w tym wykonywanie obsług codziennych i drobnych napraw;- dbanie o porządek w pojeździe i w rejonach parkowania i obsługi pojazdów oraz na terenie parku samochodowego;- zgłaszanie potrzeb wykonania niezbędnych napraw, przeglądów, obsług i konserwacji;- zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą, uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane;- prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych przewozów;- rozliczanie zużycia materiałów pędnych oraz smarów dla pojazdów i urządzeń eksploatowanych w COSSG, na podstawie wpisów zamieszczonych w książkach kontroli pracy pojazdów oraz kartach pracy urządzeń, zgodnie z istniejącymi przepisami;- doraźne pełnienie obowiązków dyspozytora;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

posiadanie wykształcenia średniego, posiadanie co najmniej 2 lat doświadczenia zawodowego, posiadanie uprawnień do kierowania pojazdem samochodowym kategorii: B,C, mile widziane: posiadanie świadectwa kwalifikacji zawodowej, potwierdzającego ukończenie kwalifikacji wstępnej lub szkolenia okresowego, w zakresie bloków programowych określonych odpowiednio do kategorii prawa jazdy, na przewóz towarów oraz osób, posiadanie ważnej karty kierowcy, posiadanie dodatkowo uprawnień na przyczepy (kat. E) do posiadanych kategorii prawa jazdy, ukończenie kursu podstawowego albo kursu uzupełniającego dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych lub pojazdów przewożących wartości pieniężne, komunikatywność, dyspozycyjność, terminowość i sumienność, umiejętność współpracy w zespole

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 840,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie