Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pomoc kuchenna referatu żywienia sekcji gospodarki żywnościowej wtiz cossg

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pomoc kuchenna referatu żywienia sekcji gospodarki żywnościowej wtiz cossg
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2387
OBOWIĄZKI:
mycie naczyń stołowych i kuchennych, sprzątanie pomieszczeń kuchni, stołówki, zaplecza kuchennego, usuwanie odpadów poprodukcyjnych i pokonsumpcyjnych, doraźnie mycie powierzchni o wysokości powyżej 3 m ( tj. ściany, okna, okapy robocze itp.),obróbka wstępna owoców i warzyw polegająca między innymi na ich myciu, obieraniu ziemniaków i innych ziemiopłodów, doraźnie obsługa konsumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, posiadanie co najmniej 2 lat doświadczenia zawodowego, doświadczenie na stanowisku pracy pomocy kuchennej lub na stanowisku o podobnej specyfice pracy, aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, dyspozycyjność ( praca w systemie dwuzmianowym łącznie z weekendami ), zaangażowanie, odpowiedzialność oraz samodzielność, inne istotne wymagania : stan zdrowia pozwalający udźwignąć towar o maksymalnej masie 15 kg, mile widziane: wykształcenie z zakresu gastronomii, umiejętność współpracy w zespole, szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.cos.strazgraniczna.pl

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800,35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie