kandydatów

Etat Pomocnika spawacza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie miejsce pracy: Białogard

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Pomocnika spawacza
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0569
OBOWIĄZKI:
sortowanie elementów metalowych; szlifowanie detali, pomoc spawaczowi,drobne prace ślusarskie, przygotowywanie elementów konstrukcyjnych do spawania oraz do montażu, łączenie elementów metalowych, przygotowanie elementów metalowych do dalszej produkcji oraz wysyłki, rozmieszczanie wyrobów metalowych na poszczególne stanowiska pracy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikatywność, uczciwość, obowiązkowość, zaangażowanie

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie