Etat Głowny księgowy w gminnym ośrodku pomocy społecznej w będzinie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Mścice

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Głowny księgowy w gminnym ośrodku pomocy społecznej w będzinie
Miejsce pracy: Mścice
Numer: StPr/21/2410
OBOWIĄZKI:
prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, dokonywanie wstępnej kontroli: zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych, prowadzenie prawidłowej gospodarki finansowo księgowej Ośrodka, przygotowywanie projektów planów finansowych i sprawozdawczości z ich wykonania, wykonywanie innych zadań powierzonych przez kierownika OPS, nie ujętych w powyższych zadaniach, a wynikających ze specyfiki pracy głównego księgowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe preferowane ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i co najmniej 3 lata praktyki w księgowości, ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna. Znajomość ustaw: o finansach publicznych, rachunkowości, systemie ubezpieczeń społecznych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, o podatku dochodowym osób prawnych i od osób fizycznych, o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych. Doświadczenie zawodowe w jednostkach pomocy społecznej. Znajomość programu: płatnik, finansowo- księgowego. Kreatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i rzetelność, dobra organizacja czasu pracy, gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Odpowiedzialność i dokładność realizacji powierzonych zadań; Nieposzlakowana opinia; najomość zagadnień rachunkowości budżetowej w jednostkach samorządu terytorialnego,

Miejsce pracy:

Mścice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie