Etat Konserwator urządzeń technicznych - mechanik referatu gospodarki transportowej sekcji technicznej wt

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Konserwator urządzeń technicznych - mechanik referatu gospodarki transportowej sekcji technicznej wtiz cossg
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2447
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie służbowego sprzętu transportowego do eksploatacji oraz do okresowych przeglądów technicznych, jak również dokonywanie pomiarów parametrów eksploatacyjnych związanych z oceną stanu technicznego pojazdów, wykonywanie obsługi okresowej i konserwacji służbowego sprzętu transportowego oraz sprawdzanie jego sprawności i nie dopuszczenie do eksploatacji z ujawnionymi usterkami bądź niepełnym ukompletowaniem, wykonywanie napraw służbowego sprzętu transportowego poprzez: oględziny i pomiary, weryfikację części niesprawnych podlegających naprawie lub wymianie, zgłaszanie potrzeb materiałowych, wymianę dostarczonych części, przegląd i sprawdzanie wszystkich zespołów i mechanizmów, ocenę sprawności służbowego sprzętu transportowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe o specjalności mechanicznej lub pokrewne, co najmniej 2 lata udokumentowanej praktyki zawodowej, posiadanie prawa jazdy min. kat. B, znajomość zagadnień elektromechaniki, wysoka kultura osobista, samodzielność, komunikatywność, terminowość i sumienność, umiejętność współpracy w zespole.

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 861,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie