kandydatów

Etat Pracownik Ogólnobudowlany / Konserwator Nieruchomości

Firma: Dajar Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Pracownik Ogólnobudowlany / Konserwator Nieruchomości

Miejsce pracy: Koszalin

Nr Ref.: Koszalin/Konserwator

Miejsce pracy: Dajar Sp. z o.o. - w Koszalinie
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
  • prace związane z bieżącą konserwacją, naprawami obiektów budowlanych;
  • prace ogólnobudowlane w zakresie remontu, adaptacji wnętrz.
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności w zakresie podstawowych prac ogólnobudowlanych związanych z utrzymaniem i konserwacją nieruchomości;
  • umiejętności związanych z pracami budowlanymi w zakresie wykańczania/remontu wnętrz (układanie glazury, montaż ścian G-K, układanie paneli, okładzin podłogowych itp.);
  • wysokiej kultury osobistej;
  • rzetelności i uczciwości;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • dyspozycyjności;
  • zdolności manualnych;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • dodatki socjalne do karty Multisport, ubezpieczenia prywatnego Allianz;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.