kandydatów

Etat Księgowy/księgowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Księgowy/księgowa
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2583
OBOWIĄZKI:
1. Dekretacja dokumentów dotyczących wydatków budżetowych oraz dochodów budżetowych: dowodów zakupu i sprzedaży, wyciągów bankowych, decyzji. 2. Ewidencjonowanie zadekretowanych dokumentów w programie księgowym. 3. Prowadzenie spraw związanych z dochodami budżetowymi oraz wydatkami budżetowymi. 4. Prowadzenie korespondencji z kontrahentami. 5. Ewidencjonowanie danych na kontach pozabilansowych. 6.Sporządzanie sprawozdań budżetowych oraz GUS. 7. Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, pozostałych środków trwałych. 8. Rozliczanie inwentaryzacji. 9. Rozliczanie magazynu szczepionek pod względem ilościowym i finansowym, uzgadnianie stanów szczepionek. 10. Uzgadnianie stanu należności i zobowiązań. 11 Rozliczanie i księgowanie kosztów w układzie zadaniowym. 12.Windykacja należności z tytułu dochodów budżetowych. 13. Wystawianie tytułów wykonawczych do właściwych urzędów skarbowych. 14. Naliczanie i księgowanie odsetek kwartalnych. 15. Rozliczanie delegacji pracowniczych. 16. Sprawdzanie dokumentacji księgowej pod względem rachunkowym. 17 Obsługa kancelaryjna sekretariatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ekonomiczne/ wyższe ekonomia specjalność rachunkowość lub finanse, staż pracy 3 lata w księgowości, umiejętność obsługi programów finansowo - księgowych oraz pakietu Ms Office, sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, pełna zdolność do czynności prawnych, oferta przeznaczona również dla osób niepełnosprawnych

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie