kandydatów

Etat Konstruktor - Technolog

Firma: Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 30 letnią tradycją. Zgodnie z naszym hasłem EXPECT MORE – Oczekuj Więcej dostarczamy naszym klientom nie tylko meble biurowe, ale także innowacyjne nowoczesne technologie i rozwiązania, tworzymy kreatywne przyjazne biura w Polsce i na Świecie. Więcej o nas dowiesz się na stronie www.furniko.pl

Podstawą naszych sukcesów jest dobrze funkcjonujący, otwarty na zmiany, kreatywny i wspierający się zespół pracowników. Odpowiedzialność za wspólny wynik, szczerość, zaangażowanie, szacunek, zaufanie i dbałość o standardy to wartości jakimi się kierujemy.

Jeśli podzielasz nasze wartości, posiadasz kompetencje zgodne z naszymi oczekiwaniami na stanowisku Konstruktor - Technolog i zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym, to dołącz do naszego Zespołu!

Konstruktor - Technolog
Miejsce pracy: Koszalin
Twoje główne zadania:
  • Projektowanie konstrukcji mebli biurowych i produktów akustycznych
  • Opracowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów (szczegółowa dokumentacja konstrukcyjna, marszruty technologiczne, specyfikacja materiałowa BOM, kalkulacja technicznych kosztów wytworzenia)
  • Ścisła współpraca z działami: Produkcji, Zakupów i Sprzedaży oraz Kooperantami
  • Nadzór nad procesem produkcji prototypów oraz wdrożeniem produktu
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, inicjowanie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów wytworzenia
  • Masz doświadczenie minimum 2-letnie w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu zasad konstrukcji i technologii produkcji mebli skrzyniowych i tapicerowanych,
  • Biegle znasz i umiesz korzystać z oprogramowania CAD, w szczególności: Solid Works ew. Top Solid
  • Potrafisz bardzo dobrze posługiwać się arkuszem MS Excel
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne: technologia drewna – specjalność projektowanie mebli, mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne
  • Jesteś osobą kreatywną otwartą na zmiany, ukierunkowaną na swój rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji
  • Jesteś komunikatywny(a) i lubisz pracować w zespole
Z naszej strony oferujemy:
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie rozwoju zawodowego pracowników poprzez szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny (wysokie świadczenia pieniężne, nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej)
  • Kompleksowy pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED z dostępem do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski
  • Przyjemną atmosferę pracy
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Furniko Fabrykę Mebli Biurowych Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie ul. Batalionów Chłopskich 85 w celu realizacji procesu rekrutacji."

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Batalionów Chłopskich 85. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2021
Wyświetleń: 189