kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Księgowy
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2773
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zarówno samych ewidencji podatkowych typu: KPiR, rejestr przychodów ryczałt, rejestry VAT jak i do prowadzenia ksiąg handlowych. W firmie rozróżniane są stanowiska takie jak np.: Księgowa ds. ksiąg handlowych (prowadzenie ksiąg handlowych), Księgowa ds. ewidencji podatkowych (prowadzenie KPiR, itp.), Kadrowa. Zakres obowiązków obejmuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie przepisów podatkowych lub/oraz ustawy o rachunkowości. Stanowiska pracy zgodnie z zakresem działania biura rachunkowego obejmuje prowadzenie więcej niż jednego podmiotu z wyłączeniem kadr i płac.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

podstawowa znajomość programów serii insert gt lub nexo, znajomość aktualnych przepisów podatkowych, mile widziane udokumentowanie np. certyfikatem lub zaświadczeniem ukończenia szkolenia księgowo podatkowego, wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne najlepiej o specjalizacji związanej z rachunkowością lub studia podyplomowe z zakresu rachunkowości lub ukończony kurs księgowy w SKWP

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie