Etat Czynności pomocnicze przy naprawie urządzeń mechanicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach miejsce pracy: Sianów

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Czynności pomocnicze przy naprawie urządzeń mechanicznych
Miejsce pracy: Sianów
Numer: StPr/21/0827
OBOWIĄZKI:
CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY NAPRAWIE URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH, M.IN.: - Podejmowanie wszelkich czynności technicznych dla utrzymania należytej sprawności wszelkich maszyn, urządzeń i instalacji dla zachowania ciągłości produkcji - Zgłoszenie brygadziście lub jego przełożonemu wszelkich spostrzeżeń i potrzeb mających wpływ na ciągłość i jakość produkcji - Utrzymanie w czystości i porządku warsztatu mechanicznego oraz posprzątanie miejsca pracy po wykonanych czynnościach naprawczych - Przestrzeganie wewnętrznych przepisów BHP i ppoż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : znajomość j. ukraińskiego jest wymagana w mowie i w piśmie, ponieważ w zakładzie pracuje dużo personelu ze wschodui znajomość umożliwia prawidłowe funkcjonowanie linii produkcyjnej. Dodatkowych uprawnień nie wymaga się, stanowisko pomocnicze.

Miejsce pracy:

Sianów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-11-2021
Wyświetleń: 156