kandydatów

Etat Urzędnik-stażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie miejsce pracy: Sławno

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Urzędnik-stażysta
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/21/0979
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności kancelaryjno-biurowych i pomocniczych. Zapewnienie sprawnego obiegu wpływających i sporządzanych dokumentów procesowych i innych dokumentów oraz ich ewidencjonowanie i rejestrowanie.Wykonywanie przydzielonych przez Kierownika Sekretariatu zadań oraz prowadzenie urządzeń ewidencyjnych okreslonych w przepisach regulujących zakres działania sekretariatóów oraz innych działów administracji w powszechnych jednostakach organizacyjnych prokuratury. Porządkowanie materiału aktowego, sporządzanie projektów pism, prowadzenie korespondecji. Obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie w zakresie zleconym przez prokuratora czynności formalno-prawnych, jeśli do ich wykonania jest uprawniony wyłącznie prokurator
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Konkurs na wolne stanowisko urzędnicze ogłoszono na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. Termin składania ofert do 30.12.2021r. Praca na stanowisku urzędnika będzie się odbywała w Prokuraturze Rejonowej w Sławnie ul. Powstańców Warszawskich 4

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie