kandydatów

Etat Pomocnik Magazyniera - Pracownik Gospodarczy

Firma: Dajar Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy w Szwalni w Koszalinie na stanowisku:

Pomocnik Magazyniera - Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:
  • zapewnienie ciągłości prac produkcyjnych,
  • prawidłowe rozmieszczenie i ułożenie w magazynie przyjętych materiałów, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • stosowanie odpowiednich zabiegów konserwacyjnych, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
  • wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów (RW,WZ,MM),
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
  • codzienna kontrola stanu zapasów, oznaczeń oraz czystości w magazynie.
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności,
  • mile widziane uprawnienia operatora wózka widłowego,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe (UDT – KAT. II WJO).
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat,
  • ewentualne nadgodziny płatne według obowiązujących przepisów prawa pracy,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.