kandydatów

Etat Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

Firma: PLAY miejsce pracy: Kołobrzeg

Kołobrzeg
Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym
Twoje zadania:
  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play
  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz pierwsze doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)
  • Lubisz realizować cele, szybko się uczysz i działasz elastycznie, dostosowując się do sytuacji
  • Zależy Ci na pozytywnym doświadczeniu klienta
  • Jesteś energiczną osobą, wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole
  • Możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)
Zobacz jak wygląda praca w Play
Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że jesteśmy profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.
Zapraszamy!
Korzyści dla Ciebie
  • Umowę o pracę
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (premia miesięczna)
  • Bogaty pakiet szkoleń, m. in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Konkursy sprzedażowe
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.