kandydatów

Etat Mechanik w zakładze przetwórstwa rybnego

Firma: EsPan Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Ogłoszenie numer: 6763692, z dnia 2022-03-28

Mechanik w zakładze przetwórstwa rybnego

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Koszalin

Opis stanowiska

  • Bieżące utrzymanie ruchu w fabryce
  • Naprawa i konserwacja maszyn linii produkcyjnych
  • Przygotowanie maszyn do realizacji zleconej produkcji
  • Kontrola pierwszych sztuk i zwolnienie procesu do produkcji
  • Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji
  • Codzienne przeglądy techniczne narzędzi i weryfikacja ich stanu technicznego

Wymagania

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako mechanik
  • Skuteczność w rązwiązywaniu problemów
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Możliwość zatrudnienia osoby bez doświadczenia, posiadającej zmysł techniczny i chęci do podjęcia pracy w utrzymaniu ruchu

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Praca w fabryce spełniającej wszystkie standardy BHP
  • Respektowane wszystkich praw pracownika
  • Stabilność zatrudnienia oraz wynagrodzenia
  • Refundowana opieka lekarska
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji