kandydatów

Etat Archiwista dokumentów elektronicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie miejsce pracy: Darłowo

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Archiwista dokumentów elektronicznych
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/22/0263
OBOWIĄZKI:
Zabezpieczenie i przygotowanie kompletu dokumentów cyfrowych, projektu budowlanego zgodnie z art. 34 ust. 3f prawo budowlane, w tym w obsłudze plików wektorowych oraz plików formatu CAD w zakresie obsługi i czytania rysunków technicznych, przygotowania zawartości rysunkowej do wydruku wewnętrznego w formacie PDF poprzez opisanie i oznaczenie poszczególnych treści rysunkowych numerycznie oraz graficznie, kwalifikowanie i klasyfikowanie w/w dokumentacji elektronicznej wraz z prowadzeniem archiwum elektronicznego dla w/w dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Praca przy procesie projektowania budynków

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie