kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sławnie miejsce pracy: Sławno

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sławnie
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Księgowy
Miejsce pracy: Sławno
Ogłoszenie o naborze Nr 97141

Warunki pracy

Miejsce pracy znajduje się na pierwszym piętrze w budynku bez windy, brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, brak dostosowanej toalety dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Stanowisko pracy spełnia wymogi zatrudnienia pracownika administracyjno-biurowego. Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.

Zakres zadań

  • prowadzenie spraw płacowych pracowników oraz obsługa programu Płatnik
  • sporządzanie dokumentacji związanej z obciążaniem należnościami podmiotów nadzorowanych oraz prowadzenie windykacji tych należnościi
  • pełnienie zastępstw w trakcie nieobecności na stanowisku głównego księgowego jednostki
  • obsługa systemu Trezor, bankowość elektroniczna, platforma epuap,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie ekonomiczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym arkusza kalkulacyjnego Exel
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe