kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. miejsce pracy: Kołobrzeg

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Kołobrzeg

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Twój zakres obowiązków:
  • Analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogram
  • Sporządzanie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami
  • Tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac
  • Planowanie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości
  • Udział w kontraktowaniu, organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców
  • Planowanie i zamawianie środków produkcji, kontraktowanie dostawców
  • Sporządzanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie procesu budowlanego
Wymagania pracodawca:
  • Ukończyłeś/ukończyłaś studia na kierunku budownictwo lub jesteś w ich trakcie
  • Chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w specjalności konstrukcyjnej
  • Masz czynne prawo jazdy kat. B. lub jesteś gotowy/gotowa do jego zdobycia
  • Dobrze czujesz się w pracy zespołowej, jesteś osobą zorganizowaną
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność i proaktywność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B – w zależności od preferencji,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy
Dodatkowo
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na  życie
  • Karta MultiSport dla pracownika i jego rodziny
  • Imprezy integracyjne