kandydatów

Etat Specjalista ds zaopatrzenia / Magazynier

Firma: Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Ogłoszenie numer: 6965226, z dnia 2022-05-06

 Zakład produkcyjny Baltic Automotive Technologies sp. z o.o. w Koszalinie poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds zaopatrzenia / Magazynier

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska

  • zaopatrzenie zakładu w surowce na podstawie zgłoszeń zapotrzebowania,
  • składanie zamówień do dostawców,
  • dbałość o awizacje dostaw na magazyn,
  • kontakt z dostawcami w celu potwierdzania terminów realizacji,
  • przyjmowanie towaru do magazynu, sprawdzanie zgodności i ilości asortymentu przyjmowanego towaru,
  • przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami,
  • wydawanie towaru z magazynu zgodnie z załączoną dokumentacją

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • umiejętność płynnego poruszania się po Internecie, wyszukiwania informacji oraz ich weryfikacji
  • umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowa o pracę pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system premiowy
  • dobrą atmosferę w pracy