Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Magazynier / Operator wózka widłowego

Firma: Dajar Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy w Magazynie w Koszalinie na stanowisku:

Magazynier / Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Koszalin

Miejsce pracy: Dajar Sp. z o.o. - Magazyn w Koszalinie
Region: zachodniopomorskie

Stanowisko utworzone w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie koszalińskim i powiecie miasto Koszalin” - współfinansowane ze środków KFS. Uczestnikami projektu mogą być osoby młode w wieku 18-29 lat.

Opis stanowiska – praca fizyczna:
  • przyjmowanie towarów do magazynu,
  • wydawanie towarów z magazynu,
  • ustawianie towarów na półkach magazynowych,
  • kompletowanie towarów przeznaczonych do wysyłki zgodnie z zamówieniem klienta,
  • pakowanie towaru do wysyłki,
  • utrzymanie porządku w magazynie,
  • obsługa wózka widłowego - zgodnie z posiadanymi uprawnieniami wydanymi przez UDT
Od kandydatów oczekujemy:
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • warunek konieczny: uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT .
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat,
  • ewentualne nadgodziny płatne według obowiązujących przepisów prawa pracy,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.