kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń

Firma: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych miejsce pracy: Koszalin

Ogłoszenie numer: 7518144, z dnia 2022-09-12

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" od 30 lat na rynku ubezpieczeń w Polsce; specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach majątkowych, komunikacyjnych i rolnych. Ofertę kieruje do osób prywatnych, firm oraz instytucji, które poszukują tradycyjnych produktów ubezpieczeniowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska

  • współpraca z siecią sprzedaży
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie umów
  • obsługa portfela ubezpieczeń i działania rozwojowe
  • analiza i ocena ryzyka

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń
  • znajomość ogólnych zagadnień dotyczących prowadzenia działalności ubezpieczeniowej oraz rynku ubezpieczeń majątkowych i osobowych (innych, niż ubezpieczenia na życie)
  • znajomości zagadnień niezbędnych do wykonywania czynności dystrybucyjnych zakładu ubezpieczeń
  • umiejętność oceny ryzyka ubezpieczeniowego
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • rzetelność i systematyczność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą i samodzielną pracę
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i świadczenia socjalne
  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-09-2022
Wyświetleń: 134