kandydatów

Etat Pielęgniarka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie miejsce pracy: Bobolin

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Bobolin
Numer: StPr/22/0851
OBOWIĄZKI:

Bursztyn Medical Spa sc. w Bobolinie zatrudni pielęgniarkę. Wymagamy aktualne prawo do wykonywania zawodu, ukończone kursy specjalistyczne w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego lub geriatrycznego, opieki długoterminowej, lub rodzinnego. Mile widziane również kursy kwalifikacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego lub geriatrycznego, diabetologicznego, kardiologicznego, neurologicznego, opieki długoterminowej lub rodzinnego. Stawka to 22 zł netto/h (stawka godzinowa + dodatek NFZ) oraz dofinansowanie do wyżywienia. Zakres obowiązków: - Wykonywanie czynności pielęgniarki, związane z bezpośrednią opieką nad pacjentami, - Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej, - Dbanie o gabinet zabiegowy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Miejsce pracy:

Bobolin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie