Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Inżynier budowy dróg

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie miejsce pracy: Białogard

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Inżynier budowy dróg
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/23/0077
OBOWIĄZKI:

-prowadzenie spraw technicznych związanych z utrzymaniem dróg będących w administracji Rejonie Dróg Wojewódzkich w Białogardzie -wyjazdy terenowe kontrola stanu utrzymania dróg, prawidłowości prowadzonych robót drogowych -nadzór nad pracami zleconymi przez Rejonie Dróg Wojewódzkich w Białogardzie -udział w zimowym utrzymaniu dróg -rozliczanie finansowe robót drogowych zlecanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Białogardzie -przygotowywanie specyfikacji warunków zamówienia (w części technicznej) zgodnie z przepisami prawa oraz obowiązującym Regulaminem udzielania zamówień publicznych iinne czynności wynikające ze szczegółowego zakresu czynnoci

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo,inżynieria środowiska
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na stanowisku w administracji państwowej lub samorządowej; umiejętność pracy zespołowej wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania biegła znajomość obsługi komputera i stosowania pakietu MS Office (Word, Excel) jest obywatelem polskim ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku urzędniczym nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe ogólna znajomość zagadnień wynikających z przepisów ustawy o drogach publicznych, prawa budowlanego, prawa wodnego i kodeksu postępowania administracyjnego doświadczenie w pracy na stanowisku w administracji państwowej lub samorządowej umiejętność pracy zespołowej wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie