kandydatów

Etat Specjalista w Dziale Zakupów (z j. angielskim)

Firma: Dajar Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Firma Dajar sp. z o.o. jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją i produkcją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu. Zapleczem dla tak imponującej oferty są kontakty handlowe ze wszystkimi znaczącymi producentami światowymi w branży AGD oraz dwa, własne zakłady produkcyjne.

Specjalista w Dziale Zakupów (z j. angielskim)
Miejsce pracy: Koszalin
Opis stanowiska:
  • zamówienia u dostawcy, analiza zamówień, analiza braków;
  • prognozy zakupów;
  • przesuwanie towaru między magazynami;
  • przygotowywanie ofert dla klientów;
  • prowadzenie negocjacji z dostawcą,
  • analiza zakupów i sprzedaży w danej kategorii;
  • analiza rynku
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość programu EXCEL,
  • umiejętność pracy pod presją,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
  • otwartość na zmiany,
  • umiejętność obsługi komputera i programów Mc Office (Word, Excel, Power Point),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i lidera w branży AGD/wyposażenie ogrodu,
  • zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy