kandydatów

Etat Asystent / Asystentka w Dziale Zakupów

Firma: Dajar Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Firma Dajar sp. z o.o. jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją i produkcją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu. Zapleczem dla tak imponującej oferty są kontakty handlowe ze wszystkimi znaczącymi producentami światowymi w branży AGD oraz dwa, własne zakłady produkcyjne.

Asystent / Asystentka w Dziale Zakupów
Miejsce pracy: Koszalin
Opis stanowiska:
  • logistyka (organizacja transportu oraz zapewnienie terminowego i prawidłowego przepływu dokumentów)
  • wprowadzenie danych do bazy produktów
  • dbanie o terminową realizację powierzonych projektów
  • sporządzanie raportów i zestawień
  • sporządzanie zapytań ofertowych
  • analiza i porównywanie ofert
Od kandydatów oczekujemy:
  • znajomości Excela na poziomie średniozaawansowanym
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętności analitycznych
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatki ubezpieczenia prywatnego Allianz/ Lux-Med,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,